Jedną bramką od awansu

27.12.2015 odbyły się grupowe zmagania trampkarzy starszych w halowej piłce nożnej. Do awansu z drugiego miejsca zabrakło jedno trafienie pozostaje niedosyt ale przynajmniej chłopaki pokazali charakter na parkiecie. Najlepszym zawodnikiem drużyny oczywiście bramkoszczelny Śliwa. Pierwszy mecz to tzw. derby, chłopaki podeszli do tego meczu bardzo skoncentrowani zagrali na zero z tyłu a atakując strzelili cztery bramki Mordarka - Siekierczyna(4-0)-3xŚliwa, Ćwik. Kolejny mecz rozegrany był z pierwszym składem Limanowi, mecz ten obnażył nasze błędy w defensywie, u chłopaków zauważyć można było nerwowość w wykonywanych ruchach Mordarka - Limanovia (1-4)- Śliwa. Ostatni mecz graliśmy o wyjście z grupy niestety pomimo przewagi w końcowej fazie meczu nie udało doprowadzić przynajmniej do remisu. Pozostał lekki niedosyt lecz jest on motywacją do dalszej ciężkiej pracy. Mordarka - Zalesie (2-3)- Ćwik,Śliwa.

Powiązana galeria: